Harput Kimya ile Geleceğe Güvenle…

Motorlu taşıtlar için kaliteli, dayanaklı ve bu araçların performansını yükseltecek ürünleri, kalite açısından yüksek standartlarda üreten Harput Kimya, daima müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinerek güvenilir ve yetkin kadrosuyla bölgesine ve ülkesine başarılı şekilde hizmetlerine devam ediyor.

Müşterilerimiz, çözüm ortaklarımız ve personelimizle dürüst ve güven duyulan ilişkiler kurmak, müşterilerimizin gereksinimlerinden ötesine geçecek şekilde, bilgi ve ürün çeşitliliğimizi artırmak Harput Kimya olarak temel misyonumuzdur.

Harput Kimya olarak vizyonumuz, otomotiv sektöründe endüstriyel bakım ürünleri kullanan müşterilerimizle toptan veya perakende satışını yapan firma ve şirketlerin ihtiyaçlarını araştırarak, gelişen teknolojik gelişmeler ışığında ar-ge çalışmalarımızı sürdürerek global piyasadaki fırsatlardan en iyi şekilde faydalanmalarını sağlamaktır.

Endüstriyel oto bakım ürünleri sektöründe faaliyet gösteren Harput Kimya, ana ürün grubu olarak ulusal düzeyde adından söz ettirmeye başlamış Ecomax markalı saf su, antifrizli araç cam suyu, antifriz ve adblue gibi kimyasal ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Akaryakıt, madeni yağ, oto lastik, akü, filtre ve oto bakım ürünleri toptan ve perakende mağaza işletmeciliğinden sonra sektörde yapmış olduğu gerekli ve bilinçli yatırımlarla birlikte üzerinde çalıştığı ve ulusal düzeyde üretiminde söz sahibi olduğu ürünler hakkında yaptığı ar-ge çalışmaları sayesinde her geçen gün yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

Harput Kimya, oluşturmuş olduğu göz bebeği Ecomax markası ile müşterilerine orijinal ürün, güler yüz, üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet veriyor.